Złoto/Srebro: Rozważ nadchodzącą korektę

0 126

Po zeszłotygodniowym wzroście cen na metalach szlachetnych i innych ryzykownych aktywach, ten tydzień okazał się kacem, którego się spodziewaliśmy. Krzywa dochodowości (2’/10′) spadła do nowych minimów, całkowicie ugruntowując brutalną recesję nadchodzącą tej zimy. Dolar amerykański odbił się i utrzymał 200 DMA, podczas gdy prezes Fed w St. Louis Bullard rozwiał wszelkie nadzieje na wczesny zwrot Fed. Stwierdził, że podwyżki stóp procentowych muszą zbliżyć się do przedziału 5-7%, a to, co do tej pory zrobił Fed ma „tylko ograniczony wpływ” na inflację.

W zeszłym tygodniu handlowcy, spekulanci i inwestorzy wybiegli, chwytając miedź, złoto i srebro, jakby koniec świata już się zbliżał. Ostatnio sprawdzałem, że nie było „Fed Pivot”, nie było „srebrnego krótkiego ścisku”, podczas gdy CPI w Wielkiej Brytanii osiągnął 11,1%, a stopa bezrobocia pozostaje blisko kilkudziesięcioletnich minimów.

Rzeczywistość jest taka, że ​​hossy są znacznie łatwiejsze do handlu niż bessy, takie jak obecna, w której jesteśmy teraz. Gwałtowne odbicia na rynku niedźwiedzi często wywołują emocje traderów i sprawiają, że tracą czujność i gorączkowo kupują za wszelką cenę. Przy poziomie „zatłoczenia” obserwowanym w metalach szlachetnych w ciągu ostatnich dwóch tygodni, rozsądnie byłoby poczekać, aż te słabe ręce, które ostatnio kupiły na szczycie, albo zostaną wyparte, albo je zlikwidują. Aby jeszcze bardziej pomóc w opracowaniu planu handlowego, cofnąłem się przez 20 lat moich strategii handlowych, aby stworzyć bezpłatny nowy „5-stopniowy przewodnik po analizie technicznej złota, który można łatwo zastosować do srebra”. Przewodnik zawiera wszystkie kroki analizy technicznej, aby stworzyć plan działania, który będzie podstawą do wejścia na rynek i wyjścia z niego.

Jedną ze strategii, z której można skorzystać, jest przyjrzenie się marcowemu kontraktowi terminowemu na 1000 uncji srebra i skalowanie się do tego, co, jak się spodziewam, będzie krachem płynności, który tworzy Fed. Rozważ zakup marcowego kontraktu na srebro 1000 uncji za 19,50 USD, 18,50 USD, 17,50 USD, 16,50 USD i 15,50 USD, ze średnią ceną 17,50 USD. Preferujemy podejście oparte na skali, ponieważ w przypadku krachu rynków często trudno jest przewidzieć ostateczne dno. Budujemy też wyliczone spready call dla osób, które preferują opcje w kwietniu, czyli po ostatniej podwyżce stóp Fed.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany