O serwisie

Witaj w GoldHub.pl!


GoldHub to zaufany polski portal informacyjno – publicystyczny dotyczący metali szlachetnych, w szczególności złota, ale także obejmuje tematy związane z innymi metalami szlachetnymi. Niezależnie od stopnia Twojego zaawansowania, czy rozpoczynasz swoją przygodę z kruszcami, czy jest to od dawna już Twoją pasją – na serwisie GoldHub.pl każdy znajdzie coś dla siebie.

Celem naszego serwisu jest popularyzacja i budowanie świadomej społeczności. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i obyciem z branżą kruszców, jesteśmy w stanie dostarczać z tego zakresu niezbędną i rzetelną wiedzę, dostępną dla każdego.

Jeżeli interesujesz się tematem kruszców, na naszym portalu znajdziesz:

Aktualności – artykuły uporządkowane chronologicznie od najnowszych. Jeżeli interesują Cię świeże treści i o czym aktualnie się mówi w branży, to miejsce do odwiedzenia dla Ciebie.

Złoto – kategoria poświęcona tylko i wyłącznie złocie, jako najpopularniejszemu kruszcowi. Znajdziesz tu wszystkie informacje dotyczące jego form i miejsc występowania, jakości, jego historii i wiele innych!

Srebro – kategoria poświęcona tylko i wyłącznie srebru, drugiemu względem popularności kruszcowi. Podobnie jak w przypadku poprzedniej kategorii, dotyczy ona wszystkich ciekawostek, informacji, historii i opisu tego kruszcu.

Diamenty – w tej kategorii znajdziemy informacje na temat najtwardszego minerału występującego w naturze.

GoldHub PLUS – w tym miejscu znajdują się ciekawostki, dodatkowe informacje na temat metali szlachetnych, a także poradniki dla rozpoczynających zapoznawanie się z kruszcami. Jeżeli chcesz zaczerpnąć wiedzy i poznać dogłębniej metale szlachetne w różnej postaci oraz jak się z nimi obchodzić, ten dział będzie dla Ciebie odpowiedni.

Newsletter – odwiedź aby zapisać się do newslettera i być na bieżąco!

Sklep – jeżeli jesteś zainteresowany kupnem złota, srebra lub diamentów inwestycyjnych to zapraszamy do odwiedzenia flyingatom.gold, który znajduje się pod zakładką „sklep”. Możesz zakupić tam między innymi złote i srebrne sztabki inwestycyjne oraz monety bulionowe renomowanych na całym świecie producentów.

Portal GoldHub.pl tworzymy z myślą o każdym czytelniku. Cały czas będziemy rozwijać serwis i wraz z biegiem czasu będą pojawiać się nowe działy.

Jeżeli chciałbyś skontaktować się z nami i podzielić opinią lub sugestiami dotyczącymi rozwoju GoldHub, a może nawet podjąć współpracę – zapraszamy do skorzystania z zakładki na dole strony „Kontakt”.

Reklama 742,6×120