Czy cena złota może dalej rosnąć ?

0 114

Czy wzrost ceny złota może być kontynuowany ?

Złoto i srebro w końcu przebiły opór i teraz znajdują się w trendzie wzrostowym; czy ten wzrost może być kontynuowany?

To zawsze jest kluczowe pytanie podczas handlu: czy trend się utrzyma? Czy ceny pozostaną w szerokiej konsolidacji?

Nikt nie zna odpowiedzi w 100%. Na podstawie analizy technicznej i widocznego wybicia spodziewalibyśmy się, że rajd zwyżkowy będzie kontynuowany. Dziś rano trend się odwrócił, nastąpiła mała wyprzedaż, której się spodziewaliśmy. Rynki nigdy nie idą prosto w górę lub w dół bez jakiegoś zwrotów.

Największe pytanie dotyczące złota brzmi: czy święta Wielkanocne będą miały jakikolwiek wpływ na sytuację na rynku ? Wolumen jest żałosny, co sprawia, że ​​agresywny handel jest grą dla głupców. Jest to problem na wszystkich rynkach, co prowadzi nas do przekonania, że ​​możemy tu zaobserwować znaczącą stganację.

Ceny towarów eksplodowały wraz z inflacją. Kwestie geopolityczne, wraz z oszukańczym systemem fiducjarnej waluty na całym świecie, mogą wystarczyć by dobra passa na złocie w średnim i długim terminie była podtrzymana.

Inwestycje w metale szlachetne powinny być traktowane przy najmniej w średnim terminie jako kapitał, który nie jest potrzebny jutro ani w najbliższym czasie. Handel powinien odbywać się na papierze, wiedząc, że możemy handlować dowolną stroną bez emocji.

Na wszystkich rynkach akcja cenowa określa, co wydarzy się w następnym dniu, tygodniu lub miesiącu. Oddziel obie strategie. Najgorszą transakcją, jaką można zrobić, jest przekształcenie transakcji w inwestycję z nadzieją na wyjście.

Traderzy muszą nauczyć się przyjmować swoje straty i przejść do następnej transakcji.

Cierpliwość, dyscyplina i zarządzanie pieniędzmi zawsze wygrywają. Niech trend wskazuje drogę.

Spodziewana jest dalsza konsolidacja na poziomach wysokich. Czas świąt Wielkanocnych nie powinien przynieść żadnych niespodzianek bo wolumeny są małe i nikt nie ma ochoty na wielki handel.

Sytuację może zmienić jakieś mocne wydarzenie na Ukrainie. Mocne bo do dotychczasowych rynek przywykł.

Reklama 742,6×120
Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany