Autor „Bogaty ojciec, biedny ojciec” powtarza zwyżkową prognozę kursu srebra

0 355

Autor „Bogaty ojciec, biedny ojciec” powtarza zwyżkową prognozę kursu srebra – ile 1000 dolarów zainwestowanych w metal przyniesie, jeśli cel Kiyosaki zostanie osiągnięty

Ostatnia apatia rynku dotknęła wszystkie aktywa finansowe. Jednak autor „Rich Dad, Poor Dad” Robert Kiyosaki zaleca kupowanie srebra, złota i Bitcoina

Dlaczego

Najlepiej sprzedający się autor we wtorek potwierdził swoje prognozy ceny srebra w wysokości 100-500 USD. Na poparcie swojego stanowiska wrzucił anegdotę. Powiedział, że został poinformowany przez swojego handlarza złotem i srebrem, że nie może kupić złotych ani srebrnych monet, ponieważ mennica nie będzie go już sprzedawać.

To oznacza koniec „FAKE $”, powiedział Kiyosaki w tweecie.

Myślisz, że Bitcoin odchodzi w zapomnienie ?

Byłbyś w zdecydowanej mniejszości. Blockchain jest tutaj, aby pozostać, a bessy dają ogromne możliwości uzyskania ogromnych zwrotów. Dowiedz się, jak dyrektorzy generalni i inwestorzy VC poruszają się po rynkach podczas konferencji Future of Crypto by Benzinga, która odbędzie się 7 grudnia 2022 r. w Nowym Jorku.

„Trochę zgarnij z rynku i chroń się” – dodał.

Jest to zgodne z jego stanowiskiem w zeszłym tygodniu, kiedy wezwał do akumulacji srebra, ponieważ cena metalu poruszała się w bok, nawet gdy akcje, obligacje, fundusze inwestycyjne, fundusze ETF i nieruchomości padały.

Robert Kiyosaki oczekuje, że srebro pozostanie na poziomie 20 dolarów przez trzy do pięciu lat, a następnie wzrośnie do 100 do 500 dolarów.

Dlaczego jest to ważne: W srebro można inwestować różnymi sposobami, takimi jak:

Srebro fizyczne, w postaci kruszcu lub monety

Kontrakty terminowe na srebro

Fundusze giełdowe, które posiadają srebro lub ETF-y specyficzne dla srebra

Zapasy kopalni srebra

Srebro spot jest obecnie notowane po 19,368 USD za uncję, a poniżej przedstawiamy zwroty, jeśli wzrośnie do 100-500 USD w ciągu trzech do pięciu lat, jak przewiduje Kiyosaki:

1000 dolarów zainwestowanych teraz w srebro dałoby 51,63 uncji tego metalu. Ta inwestycja wzrośnie do 5 163 USD, jeśli srebro osiągnie dolną granicę szacunku i 25 815 USD, jeśli wzrośnie do 500 USD.

W horyzoncie inwestycyjnym od trzech do pięciu lat inwestor może wygenerować zwrot w wysokości 416%-2482%.

Reklama 742,6×120
Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany