APMEX wprowadza na rynek pierwszą kartę bulionową

0 69

APMEX to jeden z największych sprzedawców metali szlachetnych w Stanach Zjednoczonych, w ofercie można znaleźć aż 20 000 produktów ze złota, srebra, platyny, palladu, a także numizmatykę. Aktualnie wprowadził The Bullion Card, czyli pierwszą w historii kartę kredytową, które pozwala zdobywać punkty za metale szlachetne.

6 września APMEX ogłosił wprowadzenie karty na rynek, która ma za zadanie zabezpieczać przed inflacją i kryzysem finansowym, tak jak złoto czy srebro – które można kupować za zgromadzone na niej punkty. Karta Bullion Card pozwala jej posiadaczom na zdobywanie punktów za płacenie kartą, od 4-1 pkt za 1$. Karta jest wprowadzona w ograniczonym nakładzie, po wydaniu pierwszej puli kart, nie będzie możliwości zdobycia jej aż do końca tego roku.

Właściciele kart każdą dokonaną transakcją zdobywają punkty, je z kolei można wymienić na złoto i srebro, to posiadacz decyduje kiedy i czy punkty wymienić na fizyczny metal, czy na zakup metalu w skarbcu. Bullion Card oferuje wstępne 4% zwrotu w metalach szlachetnych przy zakupie na APMEX lub OneGold – internetowej platformie inwestycyjnej pozwalającej użytkownikom na kupno, sprzedaż, handel i posiadanie metali w skarbcu. W przypadku OneGold, członkowie mogą automatycznie inwestować swoje 4%.

Ken Lewis, prezes APMEX i OneGold:

„Chcemy uprościć to, jak ludzie strategicznie inwestują, zwłaszcza teraz”
„Karta Bullion została stworzona, aby pomóc ludziom wzmocnić ich portfele bez namysłu”.

W przypadku Karty Bullion nie występuje opłata roczna, a jako oferta wstępna zawiera bonus w postaci 15 000 punktów (150$) po wydaniu 1500$. RRSO od zakupów i transferu salda przez 12 miesięcy wynosi 0%. Więcej na temat karty można dowiedzieć się z BullionCard.com

Karta Bullion nie ma opłaty rocznej. Jako oferta wstępna, posiadacze karty otrzymają 15,000 punktów bonusowych (wartość 150$) po wydaniu 1500$, jak również 0 procentowy APR od zakupów i transferu salda przez 12 miesięcy.

Reklama 742,6×120
Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany