American Hartford Gold przekracza 2 miliardy dolarów w dostawach

0 50

Od momentu powstania w 2015 r. firma American Hartford Gold (AHG) dostarczyłametale szlachetne o wartości ponad 2 miliardów dolarów , co czyni ją jednym z największych i najbardziej zaufanych sprzedawców złota i srebra w Ameryce. AHG oferuje złoto, srebro i platynę w sztabkach i monetach, które można dostarczyć fizycznie lub na konto emerytalne.

Celem American Hartford Gold jest pomoc w edukacji osób fizycznych na temat znaczenia dywersyfikacji ich portfeli poprzez metale szlachetne. Po niedawnym wzroście sprzedaży firma AHG przeniosła się do nowej, nowoczesnej lokalizacji, aby wesprzeć swój rosnący zespół i jeszcze bardziej zaangażować się w sukces klienta. Mają nadzieję na kontynuację wzrostu do końca 2023 roku.

dyrektor generalny Sanford Mann:

„Nie moglibyśmy być bardziej dumni, że osiągnęliśmy tak imponujący kamień milowy. Dostarczenie metali szlachetnych o wartości 2 miliardów dolarów to nie lada wyczyn, a American Hartford Gold będzie nadal zapewniać wskazówki i edukację tym, którzy są zainteresowani bezpiecznymi aktywami do ochrony swoich funduszy emerytalnych w czasach niepewności gospodarczej”

Firma AHG wielokrotnie znalazła się na liście najszybciej rozwijających się firm prywatnych w Ameryce na liście 5000 Inc. 5000. Posiadają ocenę A+ od BBB i ocenę 5 gwiazdek na Trustpilot z tysiącami 5-gwiazdkowych recenzji.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany