Pierwsza na świecie „Phygital Asset Coin”

0 72

Innowacja, która może przyciągnąć uwagę inwestorów, maniaków technologii i kolekcjonerów sztuki. Jest wykonana w Szwajcarii, łączy tradycję i nowoczesność w nowej edycji popularnej złotej monety Vreneli, Kryptowaluta nosi chip NFC. Przy odczycie za pomocą aplikacji w telefonie komórkowym, zostanie odniesiona do cyfrowego aktywa finansowego w blockchainie, który nie może być zmieniony i jest niewymienny. Nowa złota moneta reprezentuje fuzję dwóch klas inwestycyjnych: fizycznej i cyfrowej.

Unikalny charakter każdej pojedynczej Crypto Vreneli jest przedstawiony w grafice typu pixel art, pokazującej klasyczny motyw Vreneli w wielu wariantach. Crypto Vreneli wykorzystuje dobrze znaną w świecie kryptowalut zasadę tak zwanego tokena niezbywalnego (NFT). Ale ponieważ wartość fizyczna jest łączona z wartością cyfrową, jest to „phygital” i stanowi pionierską innowację w znanych do tej pory klasach inwestycyjnych.

Christian Brenner, wydawca Crypto Vreneli i CEO:

„Kryptowaluta Vreneli jest pierwszą na świecie Phygital Asset Coin, w skrócie PAC. Czyli pierwsza hybrydowa moneta wartościowa i pionierski projekt dla inwestorów i kolekcjonerów złota, którzy chcieliby wyprzedzić o krok konwencjonalne NFT. Kolejny krok ewolucyjny: Fuzja dwóch klas inwestycyjnych!”

Pierwsza limitowana edycja kryptowaluty Vreneli wystartuje ze 100 monetami dostępnymi od 31 marca 2023 roku w sklepach internetowych philoro z dostawą w Szwajcarii, Austrii i Niemczech, a także w ceglanych i zaprawionych punktach sprzedaży philoro w Szwajcarii. Każda moneta wykonana jest z 31,1 grama czystego złota (jedna uncja). Wartość wejściowa to 7.999 franków szwajcarskich.

dyrektor generalna Vivents by ArtDeal AG Sarah Schlagenhauf:

„Phygital musi być nie tylko postrzegany jako jeden z najbardziej znaczących buzzwords transformacji cyfrowej, ale także opisuje postawę życiową, za pomocą której grupy docelowe metaverse chciałyby być obecnie adresowane w innowacyjnych, złożonych galaktykach konsumenckich”

Skanując chip NFC za pomocą aplikacji na telefonie, właściciel odblokowuje swoją indywidualną Crypto Vreneli w blockchainie. Tak zwizualizowana cyfrowa Vreneli jest unikalna dla każdej monety. Grafika wywodząca się ze stylu słynnych postaci CryptoPunks.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany