Perth Mint zalicza odbicie sprzedaży w kwietniu

0 13

Neil Vance, dyrektor generalny mennicy Perth Mint ds. produktów bitych, z zadowoleniem przyjął wzrost sprzedaży złota w kwietniu po gwałtownym spadku w marcu.

W kwietniu Perth Mint sprzedała 33 387 uncji złota i 684 735 uncji srebra w formie wybitej.

Neil Vance:

„Wprowadzenie na rynek naszej kolekcji monet z okazji 125. rocznicy 2024 r. pomogło zwiększyć popyt w kwietniu, ale ogólny obraz złota był bardziej pozytywny w ciągu miesiąca, zwłaszcza na rynku australijskim”

Po otwarciu miesiąca powyżej 2200 USD, cena złota wyrażona w dolarach amerykańskich poszybowała w górę, przebijając kluczowy poziom oporu 2300 USD, a następnie osiągając rekordowy poziom powyżej 2400 USD w dniu 12 kwietnia.

Neil Vance:

„Globalny rynek metali szlachetnych jest nadal bardzo niestabilny, ale ciężko pracujemy, aby projektować i produkować wysokiej jakości monety i bite produkty, które są atrakcyjne dla naszych lojalnych kolekcjonerów na całym świecie”

Mennica Perth produkuje i sprzedaje australijskie monety z metali szlachetnych i wybite sztabki. Cieszące się zaufaniem na całym świecie ze względu na swoją czystość i wagę, monety obejmują coroczne wydania słynnych australijskich kangurów, kookaburry, koali i serii księżycowych. Ponadto okresowe wydania i serie oferują inwestorom wybór alternatywnych motywów projektowych.

Reklama 742,6×120
Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany