Paul Graham został dyrektorem generalnym Gold Corporation

0 70

Gold Corporation, która prowadzi The Perth Mint, ogłosiła powołanie Paula Grahama na stanowisko nowego dyrektora generalnego.

Pan Graham zostanie piątym dyrektorem generalnym od czasu utworzenia organizacji na mocy ustawy o Gold Corporation w 1987 r. i dopiero szesnastym liderem od czasu otwarcia The Perth Mint w 1899 roku. Pan Graham zastąpi Jasona Watersa, który ogłosił swoją rezygnację w maju i opuści Gold Corporation, aby objąć stanowisko dyrektora generalnego Perth Airport jeszcze w tym roku.

Pan Graham jest dyrektorem generalnym Keystart, inicjatywy rządu Australii Zachodniej, która pomaga mieszkańcom Australii Zachodniej szybciej stać się właścicielami domów. Przed dołączeniem do Keystart w 2018 r. pan Graham zajmował stanowiska kierownicze wyższego szczebla w ANZ Banking Group i National Australia Bank w Australii i za granicą.

Prezes Gold Corporation Sam Walsh AO powiedział, że jest zachwycony, że pan Graham przyjął zaproszenie zarządu do kierowania organizacją.

Sam Walsh, prezes Gold Corporation:

„Paul wykazał się świetnym przywództwem w okresie zmian w Keystart, co dobrze przygotuje go do kontynuowania strategii zarządu mającej na celu zapewnienie bezpiecznego i zrównoważonego wzrostu w The Perth Mint”

Pan Graham powiedział, że jest podekscytowany dołączeniem do kultowej zachodnioaustralijskiej organizacji z ponad 120-letnim doświadczeniem w rafinacji, mennictwie, turystyce i wspieraniu australijskiego przemysłu złotniczego.

Paul Graham:

„To zaszczyt otrzymać możliwość kierowania Mennicą Perth i pracy z wysoce zaangażowanymi pracownikami, którzy sprawiają, że Mennica Perth jest tak różnorodnym i fascynującym miejscem”.

Może Cię zainteresować:

Reklama 742,6×120
Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany