Mennica Królewska wprowadza na rynek pierwsze Britannie 2024

0 24

Mennica Królewska w Wielkiej Brytanii wprowadza na rynek pierwsze monety z serii 2024 Britannia Bullion, przedstawiające oficjalny portret Jego Królewskiej Mości Króla Karola III.

Oficjalny producent brytyjskich monet i dom metali szlachetnych, wprowadził na rynek pełne złote edycje i srebrną edycję 1 uncji serii monet bulionowych Britannia 2024.

Britannia jest jedną z najlepiej zabezpieczonych wizualnie monetą bulionową na świecie, z czterema wizualnymi zabezpieczeniami umożliwiającymi klientom sprawdzenie autentyczności produktu poprzez obrócenie go w świetle. Przewiduje się, że seria 2024 będzie popularna wśród inwestorów i kolekcjonerów.

Andrew Dickey, dyrektor ds. metali szlachetnych w Mennicy Królewskiej, powiedział: „Cieszymy się, że możemy wprowadzić na rynek pierwsze monety bulionowe z serii Britannia Bullion z 2024 roku. Nasza seria Britannia Bullion jest jedną z najbardziej poszukiwanych na świecie, a jej innowacyjne zabezpieczenia sprawiają, że jest atrakcyjna dla inwestorów. Wystarczy przesunąć monetę, aby uwierzytelnić ją jako oryginalny produkt Royal Mint, dając inwestorom pełne zaufanie, niezależnie od tego, czy kupują bezpośrednio od nas, czy od naszych partnerów.”

Andrew Dickey:

„Kolekcja kruszców Britannia będzie zawierać oficjalny portret Jego Królewskiej Mości Króla Karola III na awersie. Przewidujemy, że monety bulionowe Britannia 2024 będą cieszyć się dużym zainteresowaniem kolekcjonerów i inwestorów”.

Może Cię zainteresować:

Reklama 742,6×120
Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany