LBMA wita pierwszego członka z Irlandii

0 66

Ruth Crowell ogłosiła, że GoldCore zostało przyjęte jako członek London Bullion Market Association (LBMA). Jest to pierwszy irlandzki członek stowarzyszenia i jednym z nielicznych światowych dealerów złota, którzy spełnili rygorystyczne wymagania członkostwa.

LBMA jest jednym z najbardziej szanowanych na świecie stowarzyszeń zajmujących się metalami szlachetnymi i od 1987 roku warunkuje standardy handlu kruszcami. Stowarzyszenie zrzesza ponad 100 członków i jest uważane za najwyższy autorytet w zakresie bezpieczeństwa handlu złotem i srebrem.

Ruth Crowell, LBMA CEO:

„LBMA ma przyjemność powitać Goldcore jako członka stowarzyszonego i naszego pierwszego członka w Irlandii”.

GoldCore jako członek LBMA będzie mógł oferować klientom dostęp do jeszcze wyższej jakościowo i szerszej gamy produktów wspieranych przez wysokie standardy obsługi klienta oraz zapewni im spełnienie surowych międzynarodowych przepisów dotyczących bezpieczeństwa.

Ruth Crowell:

„Mam przyjemność ogłosić, że GoldCore zostało przyjęte jako członek London Bullion Market Association (LBMA). 
To uznanie podkreśla nasz znaczący wkład w globalny rynek metali szlachetnych, zwłaszcza w tej kluczowej fazie historii monetarnej, w której popyt na złoto stale rośnie.”

LBMA ma ścisły kodeks postępowania dla swoich członków, który obejmuje takie obszary, jak manipulacja na rynku, wykorzystywanie informacji poufnych i środki przeciwdziałania praniu pieniędzy. Stowarzyszenie jest jednym z pięciu głównych międzynarodowych rynków kruszców, obok Nowego Jorku, Zurychu, Hongkongu i Sydney.

Stephen Flood, GoldCore CEO:

„W imieniu całego zespołu GoldCore jesteśmy zaszczyceni, że możemy być częścią LBMA i nie możemy się doczekać kontynuacji naszego zaangażowania w zapewnianie doskonałej obsługi w branży.”
Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany