Filharmonia w srebrze to zawsze dobry wybór

0 217

Od początku roku wszystkie srebrne monety inwestycyjne są opodatkowane jednakowo, ponieważ zniesiono zróżnicowane opodatkowanie wyrobów bulionowych ze srebra. I teraz, kiedy istnieje równość szans między Austrią a innymi państwami emitującymi monety na całym świecie, nadeszła wielka godzina wiedeńskich filharmoników. Bo właściwie wszystko przemawia za europejskim przedstawicielem na scenie inwestycyjnej: wiedeński filharmonik w srebrze jest bity od 2008 roku i kontynuuje pasmo sukcesów złotej monety bulionowej, która jest produkowana przez Mennicę Austriacką od 1989 roku.

Mennica w sercu Wiednia zdobyła w ciągu ostatnich dziesięcioleci doskonałą reputację i jest obecnie jednym z najlepszych producentów monet na świecie. I ta najwyższa jakość widoczna jest również na filharmonii wiedeńskiej w kolorze srebrnym. Projekt monety, składający się z wielkich organów w złotej sali wiedeńskiego Musikverein po stronie wartości i wybranych instrumentów światowej sławy orkiestry koncertowej po stronie wizerunku, jest wybity z miłością do szczegółów, które prędzej czy później urzekają każdego obserwatora.

Dzięki wysoce wydajnej produkcji wielu milionów sztuk rocznie, Mennica Austriacka może zaoferować Wiedeńskich Filharmoników w srebrze po absolutnie konkurencyjnej cenie. I o ile przed zniesieniem zróżnicowanego opodatkowania Filharmonia była jedną z najdroższych srebrnych monet bulionowych, to obecnie „Phil” (jak czule nazywana jest moneta bulionowa) znajduje się na szczycie tabeli cenowej wśród najtańszych srebrnych monet bulionowych.

Efekt ten wynika z faktu, że filharmonia, w przeciwieństwie do swoich konkurentów, nie musi być transportowana przez pół świata. Filharmonia Wiedeńska jest więc nie tylko dobrym wyborem pod względem ekonomicznym, ale także pod względem zrównoważonego rozwoju. Ponadto Filharmonia jest produkowana w srebrze w dużych ilościach menniczych, dzięki czemu Mennica Austriacka może zapewnić wysoką wydajność produkcji, a tym samym osiągnąć dobrą cenę za monetę. I na pewno czynnik, że Austriacy nie muszą co roku przeprojektowywać matryc menniczych, a jedynie dokonują korekty w stosunku do roku, też odgrywa rolę w ustalaniu cen. Srebrne monety i pakiety są dostępne w oddziałach FlyingAtom na terenie całej Polski oraz na stronie internetowej FlyingAtom.Gold.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany