Co to jest CertiPack?

0 1 036

Aby ułatwić życie klientom, ale także w celach sprzedażowych, najlepsze mennice świata regularnie wydają serię sztabek złota w certyfikowanych opakowaniach.

  Nazwa handlowa tego certyfikowanego opakowania to CertiPack, znana również jako CertiCard. CertiPack to przezroczyste opakowanie wykonane z mocnego tworzywa sztucznego. W tym certyfikowanym opakowaniu znajduje się sztabka złota i jej istotne elementy, a mianowicie certyfikat z nazwą mennicy, kolorem złota, masą sztabki, numerem seryjnym sztabki złota i oryginalnym podpisem mincerza.

CertiPack. Idea przedsiębiorczości i przyczyny jej powstania

CertiPack jest znakiem towarowym włoskiej firmy Certiline Ltd. Firma specjalizuje się w systemach uwierzytelniania i posiada opatentowaną technologię druku, która spełnia najbardziej rygorystyczne procedury ochrony. Certiline rozpoczęła swoją działalność od prac nad zabezpieczeniem  procedur rotacji dokumentów w bankach i firmach  prywatnych w zakresie bezpieczeństwa czeków,  dokumentów i archiwów. Firma  wykorzystała na rynku niszę bezpieczeństwa obrotu dobrami luksusowymi, czyli złotem i diamentami.

Opakowanie CertiPack

Opakowanie CertiPack gwarantuje autentyczność sztabki, wszystkie prawidłowe parametry oraz idealny stan. Kolejną zaletą produktów CertiPack jest to, że każdy je rozpoznaje, co również doceniają potencjalni nabywcy. Ogólnie rzecz biorąc, kupujący częściej kupują sztabki złota zapakowane w CertiPack niż sztabki złota zapakowane w plastikowe torby. Każdy, kto ma bezpośredni kontakt ze złotymi sztabkami lub monetami, wie, jak delikatny jest to stop. Widać na nim najmniejsze odciski palców, nie mówiąc już o uszkodzeniu kruszcu. Dlatego niezastąpione jest zastosowanie CertiPacków.

 Idea stosowania CertiPack sprawdza się ponieważ:

  • zwiększają bezpieczeństwo całej transakcji dla nabywcy złota
  • utrzymują sztabki złota w idealnym stanie przez wiele lat
  • w transporcie nie trzeba się obawiać uszkodzenia zapakowanych sztabek
  • zwiększają wygodę i komfort psychiczny posiadaczy kruszcu
  •  nie musisz być wielkim ekspertem, aby zrozumieć każdy szczegół sztabki

Sztabki złota o wadze 100 g są największymi, które dostępne są w CertiPack. Znajdziemy na nich między innymi indywidualny numer sztabki, który musi być zgodny z numerem wybitym bezpośrednio na produkcie.

Na sam koniec przypominamy, że po zakupie sztabek złota zapakowanych w CertiPack nie jest zalecane rozpakowywanie ich. Wiemy, z naszego doświadczenia, że ​​dotykanie i oglądanie tego szlachetnego metalu jest kuszące i wiemy, że to światło jest niesamowite i trudne do opisania.    Sztabki w CertiPack to gwarancja i pewność, że wszystko z nimi w porządku. Nie zaleca się dotykania złota o najwyższej jakości 900 lub wyższej gołymi rękami. Odciski palców i mikro uszkodzenia nadal pozostają na złotej monecie i mogą powodować zmianę wagi złotej monety lub sztabki złota. A przede wszystkim sztabki pozbawione lub rozpakowane z CertiPack tracą na swojej wartości.

Reklama 742,6×120
Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany